Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK Beokoš
PIONIRI
KK Beokoš
KK Beokoš 2
KADETI
KK Beokoš
JUNIORI
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Beokoš (pioniri)



2. liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Cerak 15132108882126728
2.KK Beostars 0515132103680323328
3.KK Beovuk 721512394681912727
4.KK Viva 2159696084711324
5.KK Barajevo14104100888412424
6.KK Vizura 21578932992-6022
7.KK Mladost1569848908-6021
8.KK Dynamic BG1569960968-821
9.KK As Basket 215510912949-3720
10.KK Beostyle153127871010-22318
11.KK Borac Zemun15312768997-22918
12.KK Beokoš14212710957-24716


1. kolo02.11.2019
64449KK Viva 2 : KK Cerak 47 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
64450KK Mladost : KK Barajevo65 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
64451KK Borac Zemun : KK Beostyle66 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
64452KK Beovuk 72 : KK As Basket 263 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
64453KK Beokoš : KK Dynamic BG56 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
64454KK Beostars 05 : KK Vizura 282 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)

2. kolo09.11.2019
64455KK Viva 2 : KK Mladost74 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
64456KK Dynamic BG : KK Beostars 0569 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
64457KK As Basket 2 : KK Beokoš58 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
64458KK Beostyle : KK Beovuk 7275 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 18:10
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
64459KK Barajevo : KK Borac Zemun92 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
64460KK Cerak : KK Vizura 277 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

3. kolo16.11.2019
64461KK Mladost : KK Cerak 54 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
64462KK Borac Zemun : KK Viva 256 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
64463KK Beovuk 72 : KK Barajevo68 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
64464KK Beokoš : KK Beostyle66 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
64465KK Beostars 05 : KK As Basket 273 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
64466KK Vizura 2 : KK Dynamic BG81 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)

4. kolo23.11.2019
64467KK Viva 2 : KK Beovuk 7265 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 18:10
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
64468KK Mladost : KK Borac Zemun64 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
64469KK As Basket 2 : KK Vizura 270 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
64470KK Beostyle : KK Beostars 0556 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
64471KK Barajevo : KK Beokoš86 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
64472KK Cerak : KK Dynamic BG62 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

5. kolo30.11.2019
64473KK Borac Zemun : KK Cerak 43 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
64474KK Beovuk 72 : KK Mladost42 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
64475KK Beokoš : KK Viva 261 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
64476KK Beostars 05 : KK Barajevo62 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 10:50
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
64477KK Vizura 2 : KK Beostyle61 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 09:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
64478KK Dynamic BG : KK As Basket 253 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)

6. kolo07.12.2019
64479KK Viva 2 : KK Beostars 0561 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2019 Vreme: 20:50
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
64480KK Mladost : KK Beokoš65 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
64481KK Borac Zemun : KK Beovuk 7240 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 13:45
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
64482KK Beostyle : KK Dynamic BG69 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 18:10
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
64483KK Barajevo : KK Vizura 280 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
64484KK Cerak : KK As Basket 278 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

7. kolo14.12.2019
64485KK Beovuk 72 : KK Cerak 82 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
64486KK Beokoš : KK Borac Zemun56 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
64487KK Beostars 05 : KK Mladost56 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 11:10
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
64488KK Vizura 2 : KK Viva 255 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
64489KK Dynamic BG : KK Barajevo77 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
64490KK As Basket 2 : KK Beostyle68 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

8. kolo21.12.2019
64491KK Viva 2 : KK Dynamic BG85 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
64492KK Mladost : KK Vizura 258 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
64493KK Borac Zemun : KK Beostars 0558 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
64494KK Beovuk 72 : KK Beokoš62 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
64495KK Barajevo : KK As Basket 273 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.01.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
64496KK Cerak : KK Beostyle91 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

9. kolo11.01.2020
64497KK Beokoš : KK Cerak 42 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
64498KK Beostars 05 : KK Beovuk 7252 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2020 Vreme: 20:40
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
64499KK Vizura 2 : KK Borac Zemun68 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
64500KK Dynamic BG : KK Mladost53 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 15:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
64501KK As Basket 2 : KK Viva 266 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
64502KK Beostyle : KK Barajevo48 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 13:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)

10. kolo18.01.2020
64503KK Viva 2 : KK Beostyle67 : 14
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 11:10
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
64504KK Mladost : KK As Basket 270 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
64505KK Borac Zemun : KK Dynamic BG63 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
64506KK Beovuk 72 : KK Vizura 265 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 12:45
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
64507KK Beokoš : KK Beostars 0549 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
64508KK Cerak : KK Barajevo64 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 17:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

11. kolo25.01.2020
64509KK Beostars 05 : KK Cerak 63 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 10:30
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
64510KK Vizura 2 : KK Beokoš75 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
64511KK Dynamic BG : KK Beovuk 7267 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2020 Vreme: 15:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
64512KK As Basket 2 : KK Borac Zemun48 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.02.2020 Vreme: 15:10
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
64513KK Beostyle : KK Mladost57 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 16:10
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
64514KK Barajevo : KK Viva 265 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)

12. kolo22.02.2020
64515KK Vizura 2 : KK Beostars 0558 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
64516KK Dynamic BG : KK Beokoš76 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 15:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
64517KK As Basket 2 : KK Beovuk 7262 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
64518KK Beostyle : KK Borac Zemun58 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 18:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
64519KK Barajevo : KK Mladost75 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
64520KK Cerak : KK Viva 276 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2020 Vreme: 20:50
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)

13. kolo29.02.2020
64521KK Mladost : KK Viva 246 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 15:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
64522KK Borac Zemun : KK Barajevo55 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
64523KK Beovuk 72 : KK Beostyle64 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
64524KK Beokoš : KK As Basket 242 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 13:45
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
64525KK Beostars 05 : KK Dynamic BG66 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
64526KK Vizura 2 : KK Cerak 65 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

14. kolo07.03.2020
64527KK Viva 2 : KK Borac Zemun48 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
64528KK Dynamic BG : KK Vizura 273 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 15:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
64529KK As Basket 2 : KK Beostars 0547 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 18:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
64530KK Beostyle : KK Beokoš76 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 13:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
64531KK Barajevo : KK Beovuk 7279 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
64532KK Cerak : KK Mladost79 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 17:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

15. kolo14.03.2020
64533KK Borac Zemun : KK Mladost58 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
64534KK Beovuk 72 : KK Viva 263 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 11:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
64535KK Beokoš : KK Barajevo
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
64536KK Beostars 05 : KK Beostyle71 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
64537KK Vizura 2 : KK As Basket 273 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 11:50
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
64538KK Dynamic BG : KK Cerak 51 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)

16. kolo21.03.2020
64539KK Viva 2 : KK Beokoš
64540KK Mladost : KK Beovuk 72
64541KK As Basket 2 : KK Dynamic BG
64542KK Beostyle : KK Vizura 2
64543KK Barajevo : KK Beostars 05
64544KK Cerak : KK Borac Zemun

17. kolo28.03.2020
64545KK Beovuk 72 : KK Borac Zemun
64546KK Beokoš : KK Mladost
64547KK Beostars 05 : KK Viva 2
64548KK Vizura 2 : KK Barajevo
64549KK Dynamic BG : KK Beostyle
64550KK As Basket 2 : KK Cerak

18. kolo04.04.2020
64551KK Viva 2 : KK Vizura 2
64552KK Mladost : KK Beostars 05
64553KK Borac Zemun : KK Beokoš
64554KK Beostyle : KK As Basket 2
64555KK Barajevo : KK Dynamic BG
64556KK Cerak : KK Beovuk 72

19. kolo25.04.2020
64557KK Beokoš : KK Beovuk 72
64558KK Beostars 05 : KK Borac Zemun
64559KK Vizura 2 : KK Mladost
64560KK Dynamic BG : KK Viva 2
64561KK As Basket 2 : KK Barajevo
64562KK Beostyle : KK Cerak

20. kolo09.05.2020
64563KK Viva 2 : KK As Basket 2
64564KK Mladost : KK Dynamic BG
64565KK Borac Zemun : KK Vizura 2
64566KK Beovuk 72 : KK Beostars 05
64567KK Barajevo : KK Beostyle
64568KK Cerak : KK Beokoš

21. kolo16.05.2020
64569KK Beostars 05 : KK Beokoš
64570KK Vizura 2 : KK Beovuk 72
64571KK Dynamic BG : KK Borac Zemun
64572KK As Basket 2 : KK Mladost
64573KK Beostyle : KK Viva 2
64574KK Barajevo : KK Cerak

22. kolo23.05.2020
64575KK Viva 2 : KK Barajevo
64576KK Mladost : KK Beostyle
64577KK Borac Zemun : KK As Basket 2
64578KK Beovuk 72 : KK Dynamic BG
64579KK Beokoš : KK Vizura 2
64580KK Cerak : KK Beostars 05



Kvalifikacije za 2. ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Mondo Basket 220128104244
2.KK Beokoš211101115-143
3.KK Vizura 3202127137-102


1. kolo19.10.2019
63727KK Beokoš : KK Vizura 365 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
KK Mondo Basket - slobodna ekipa

2. kolo26.10.2019
63728KK Mondo Basket : KK Beokoš56 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
KK Vizura 3 - slobodna ekipa

3. kolo27.10.2019
63731KK Vizura 3 : KK Mondo Basket 68 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 09:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
KK Beokoš - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.