|
|
|
KK Beokoš (mlađi pioniri)
2. Beogradska liga U13
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Radnički (Obrenovac) | | 7 | | 7 | | 0 | | 429 | | 230 | | 199 | | 14 | | | | 2. | | | KK Beovuk 72 - 5 | | 7 | | 6 | | 1 | | 395 | | 174 | | 221 | | 13 | | | | 3. | | | KK Crvena Zvezda 3 | | 7 | | 4 | | 3 | | 329 | | 241 | | 88 | | 11 | | | | 4. | | | KK Beokoš | | 7 | | 4 | | 3 | | 255 | | 275 | | -20 | | 11 | | | | 5. | | | KK Zmaj | | 7 | | 4 | | 3 | | 291 | | 263 | | 28 | | 11 | | | | 6. | | | KK Torlak OKK Beograd 2 | | 7 | | 2 | | 5 | | 297 | | 322 | | -25 | | 9 | | | | 7. | | | KK Cerak 3 | | 7 | | 1 | | 6 | | 247 | | 359 | | -112 | | 8 | | | | 8. | | | KK Ofi Basket | | 7 | | 0 | | 7 | | 144 | | 523 | | -379 | | 7 | | |
| | 90529 | KK Cerak 3 : KK Beovuk 72 - 5 | 24 : 64 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 11:10 | Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52) |
| | | | |
| | 90530 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Crvena Zvezda 3 | 31 : 52 |
| | | | | | Datum: 17.02.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 90531 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Zmaj | 54 : 29 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | 90532 | KK Beokoš : KK Ofi Basket | 51 : 30 |
| | | | | | Datum: 29.01.2024 Vreme: 20:40 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 90525 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Ofi Basket | 84 : 12 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 90526 | KK Zmaj : KK Beokoš | 45 : 40 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19) |
| | | | |
| | 90527 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Radnički (Obrenovac) | 52 : 54 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 19:40 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 90528 | KK Cerak 3 : KK Torlak OKK Beograd 2 | 26 : 48 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 11:10 | Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52) |
| | | | |
| | 90521 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Beovuk 72 - 5 | 22 : 71 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 10:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 90522 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Cerak 3 | 67 : 29 |
| | | | | | Datum: 07.02.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169) |
| | | | |
| | 90523 | KK Beokoš : KK Crvena Zvezda 3 | 32 : 29 |
| | | | | | Datum: 12.02.2024 Vreme: 20:40 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 90524 | KK Ofi Basket : KK Zmaj | 17 : 86 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 90517 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Zmaj | 46 : 23 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:40 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 90518 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Ofi Basket | 65 : 19 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:50 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 90519 | KK Cerak 3 : KK Beokoš | 39 : 44 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 10:15 | Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52) |
| | | | |
| | 90520 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Radnički (Obrenovac) | 42 : 60 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 90513 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Beovuk 72 - 5 | 44 : 43 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:40 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | 90514 | KK Beokoš : KK Torlak OKK Beograd 2 | 46 : 44 |
| | | | | | Datum: 04.03.2024 Vreme: 20:45 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 90515 | KK Ofi Basket : KK Cerak 3 | 32 : 55 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 90516 | KK Zmaj : KK Crvena Zvezda 3 | 16 : 44 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 90509 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Crvena Zvezda 3 | 47 : 28 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 16:45 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 90510 | KK Cerak 3 : KK Zmaj | 32 : 45 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 11:15 | Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52) |
| | | | |
| | 90511 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Ofi Basket | 80 : 20 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 90512 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Beokoš | 48 : 21 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | 90505 | KK Beokoš : KK Beovuk 72 - 5 | 21 : 40 |
| | | | | | Datum: 15.03.2024 Vreme: 20:45 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 90506 | KK Ofi Basket : KK Radnički (Obrenovac) | 14 : 102 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 90507 | KK Zmaj : KK Torlak OKK Beograd 2 | 47 : 30 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19) |
| | | | |
| | 90508 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Cerak 3 | 59 : 42 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 90501 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Cerak 3 | |
| | | | |
| | 90502 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Torlak OKK Beograd 2 | |
| | | | |
| | 90503 | KK Zmaj : KK Radnički (Obrenovac) | |
| | | | |
| | 90504 | KK Ofi Basket : KK Beokoš | |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 14:15 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 90497 | KK Ofi Basket : KK Beovuk 72 - 5 | |
| | | | |
| | 90499 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Crvena Zvezda 3 | |
| | | | |
| | 90500 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Cerak 3 | |
| | | | |
| | 90493 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Torlak OKK Beograd 2 | |
| | | | |
| | 90494 | KK Cerak 3 : KK Radnički (Obrenovac) | |
| | | | |
| | 90495 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Beokoš | |
| | | | |
| | 90496 | KK Zmaj : KK Ofi Basket | |
| | | | |
| | 90489 | KK Zmaj : KK Beovuk 72 - 5 | |
| | | | |
| | 90490 | KK Ofi Basket : KK Crvena Zvezda 3 | |
| | | | |
| | 90491 | KK Beokoš : KK Cerak 3 | |
| | | | |
| | 90492 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Torlak OKK Beograd 2 | |
| | | | |
| | 90485 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Radnički (Obrenovac) | |
| | | | |
| | 90486 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Beokoš | |
| | | | |
| | 90487 | KK Cerak 3 : KK Ofi Basket | |
| | | | |
| | 90488 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Zmaj | |
| | | | |
| | 90481 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Beovuk 72 - 5 | |
| | | | |
| | 90482 | KK Zmaj : KK Cerak 3 | |
| | | | |
| | 90483 | KK Ofi Basket : KK Torlak OKK Beograd 2 | |
| | | | |
| | 90484 | KK Beokoš : KK Radnički (Obrenovac) | |
| | | | |
| | 90477 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Beokoš | |
| | | | |
| | 90478 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Ofi Basket | |
| | | | |
| | 90479 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Zmaj | |
| | | | |
| | 90480 | KK Cerak 3 : KK Crvena Zvezda 3 | |
| | | | |
1. stepen takmičenja U13
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Flash | | 10 | | 9 | | 1 | | 580 | | 324 | | 256 | | 19 | | | | 2. | | | KK Akademija sporta (Lazarevac) | | 10 | | 8 | | 2 | | 523 | | 309 | | 214 | | 18 | | | | 3. | | | KK Beostars 05 | | 10 | | 5 | | 5 | | 367 | | 399 | | -32 | | 15 | | | | 4. | | | KK Borac Zemun | | 10 | | 4 | | 6 | | 350 | | 449 | | -99 | | 14 | | | | 5. | | | KK Beokoš | | 10 | | 3 | | 7 | | 285 | | 421 | | -136 | | 13 | | | | 6. | | | KK Gro-Basket | | 10 | | 1 | | 9 | | 290 | | 493 | | -203 | | 11 | | |
| | 85355 | KK Borac Zemun : KK Beokoš | 34 : 20 |
| | | | | | Datum: 22.11.2023 Vreme: 21:10 | Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44) |
| | | | |
| | 85356 | KK Flash : KK Akademija sporta (Lazarevac) | 48 : 41 |
| | | | | | Datum: 14.10.2023 Vreme: 10:45 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 85357 | KK Beostars 05 : KK Gro-Basket | 51 : 39 |
| | | | | | Datum: 20.10.2023 Vreme: 20:45 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 85358 | KK Borac Zemun : KK Flash | 34 : 58 |
| | | | | | Datum: 25.10.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44) |
| | | | |
| | 85359 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Beostars 05 | 68 : 29 |
| | | | | | Datum: 22.10.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 85360 | KK Beokoš : KK Gro-Basket | 37 : 32 |
| | | | | | Datum: 21.10.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 85361 | KK Flash : KK Beokoš | 70 : 13 |
| | | | | | Datum: 28.10.2023 Vreme: 15:15 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 85362 | KK Beostars 05 : KK Borac Zemun | 37 : 57 |
| | | | | | Datum: 29.10.2023 Vreme: 11:40 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 85363 | KK Gro-Basket : KK Akademija sporta (Lazarevac) | 36 : 63 |
| | | | | | Datum: 28.10.2023 Vreme: 13:15 | Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2) |
| | | | |
| | 85364 | KK Borac Zemun : KK Gro-Basket | 71 : 37 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44) |
| | | | |
| | 85365 | KK Flash : KK Beostars 05 | 68 : 39 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 13:15 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 85366 | KK Beokoš : KK Akademija sporta (Lazarevac) | 24 : 42 |
| | | | | | Datum: 03.11.2023 Vreme: 20:45 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 85367 | KK Beostars 05 : KK Beokoš | 57 : 25 |
| | | | | | Datum: 20.11.2023 Vreme: 20:45 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 85368 | KK Gro-Basket : KK Flash | 11 : 43 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 10:00 | Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2) |
| | | | |
| | 85369 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Borac Zemun | 86 : 17 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 17:45 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 85370 | KK Gro-Basket : KK Beostars 05 | 19 : 17 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2) |
| | | | |
| | 85371 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Flash | 49 : 46 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 10:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB) |
| | | | |
| | 85372 | KK Beokoš : KK Borac Zemun | 37 : 29 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 18:20 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 85373 | KK Flash : KK Borac Zemun | 80 : 23 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 18:00 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 85374 | KK Beostars 05 : KK Akademija sporta (Lazarevac) | 33 : 32 |
| | | | | | Datum: 03.12.2022 Vreme: 10:00 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 85375 | KK Gro-Basket : KK Beokoš | 32 : 43 |
| | | | | | Datum: 04.12.2023 Vreme: 19:40 | Lokacija: Ilija Garašanin (Grocka) (Bulevar revolucije 11) |
| | | | |
| | 85376 | KK Borac Zemun : KK Beostars 05 | 21 : 35 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44) |
| | | | |
| | 85377 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Gro-Basket | 62 : 20 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 10:30 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 85378 | KK Beokoš : KK Flash | 36 : 49 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 19:45 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 85379 | KK Beostars 05 : KK Flash | 34 : 46 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 09:45 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 85380 | KK Gro-Basket : KK Borac Zemun | 20 : 34 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 10:00 | Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2) |
| | | | |
| | 85381 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Beokoš | 41 : 26 |
| | | | | | Datum: 15.12.2023 Vreme: 19:30 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 85382 | KK Borac Zemun : KK Akademija sporta (Lazarevac) | 30 : 39 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 14:30 | Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44) |
| | | | |
| | 85383 | KK Flash : KK Gro-Basket | 72 : 44 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 85384 | KK Beokoš : KK Beostars 05 | 24 : 35 |
| | | | | | Datum: 22.12.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|