Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK Beokoš
PIONIRI
KK Beokoš
KK Beokoš 2
KADETI
KK Beokoš
JUNIORI
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Beokoš (kadeti)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Dynamic BG 214140131371559828
2.KK Žitko Basket 214113106388817525
3.KK Žarkovo 214113106367538825
4.KK Novi Beograd 7 - 214598891042-15319
5.KK Beokoš 1367627776-14919
6.BKK Radnički 31459726865-13919
7.KK Umka Džez1358724794-7018
8.KK All Star1349716912-19617
9.KK Lazarevac1349703862-15917
10.KK Cerak 314311656951-29517


1. kolo09.11.2019
65595KK All Star : KK Cerak 355 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
65596KK Lazarevac : KK Žitko Basket 266 : 105
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
65597KK Dynamic BG 2 : KK Žarkovo 275 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
65598KK Beokoš : KK Novi Beograd 7 - 250 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
65599KK Umka Džez : BKK Radnički 360 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Lola (Železnik) (Jugoslovenska 4)

2. kolo16.11.2019
65600KK All Star : KK Lazarevac52 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
65601KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Umka Džez61 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2)
65602KK Žarkovo 2 : KK Beokoš 66 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
65603KK Žitko Basket 2 : KK Dynamic BG 260 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 09:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
65604KK Cerak 3 : BKK Radnički 342 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)

3. kolo23.11.2019
65605KK Lazarevac : KK Cerak 343 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
65606KK Dynamic BG 2 : KK All Star100 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
65607KK Beokoš : KK Žitko Basket 237 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
65608KK Umka Džez : KK Žarkovo 251 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Lola (Železnik) (Jugoslovenska 4)
65609BKK Radnički 3 : KK Novi Beograd 7 - 272 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 16:10
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)

4. kolo30.11.2019
65610KK All Star : KK Beokoš 70 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: 5. Gimnazija (Ilije Garašanina 24)
65611KK Lazarevac : KK Dynamic BG 243 : 105
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
65612KK Žarkovo 2 : BKK Radnički 388 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
65613KK Žitko Basket 2 : KK Umka Džez69 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 09:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
65614KK Cerak 3 : KK Novi Beograd 7 - 268 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 18:45
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)

5. kolo07.12.2019
65615KK Dynamic BG 2 : KK Cerak 3123 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
65616KK Beokoš : KK Lazarevac48 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
65617KK Umka Džez : KK All Star66 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Lola (Železnik) (Jugoslovenska 4)
65618BKK Radnički 3 : KK Žitko Basket 233 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 18:10
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
65619KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Žarkovo 251 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2)

6. kolo14.12.2019
65620KK All Star : BKK Radnički 355 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 17:35
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
65621KK Lazarevac : KK Umka Džez74 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
65622KK Dynamic BG 2 : KK Beokoš 89 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
65623KK Žitko Basket 2 : KK Novi Beograd 7 - 2119 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
65624KK Cerak 3 : KK Žarkovo 229 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 18:45
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)

7. kolo21.12.2019
65625KK Beokoš : KK Cerak 349 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
65626KK Umka Džez : KK Dynamic BG 245 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Lola (Železnik) (Jugoslovenska 4)
65627BKK Radnički 3 : KK Lazarevac47 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.12.2019 Vreme: 16:10
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
65628KK Novi Beograd 7 - 2 : KK All Star60 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 13:45
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
65629KK Žarkovo 2 : KK Žitko Basket 272 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

8. kolo11.01.2020
65630KK All Star : KK Žarkovo 237 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
65631KK Lazarevac : KK Novi Beograd 7 - 287 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.01.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
65632KK Dynamic BG 2 : BKK Radnički 3106 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 20:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
65633KK Beokoš : KK Umka Džez34 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
65634KK Cerak 3 : KK Žitko Basket 260 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 18:10
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)

9. kolo18.01.2020
65635KK Umka Džez : KK Cerak 355 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 15:15
Lokacija: Miloš Crnjanski (Đorđa Ognjanovića 2)
65636BKK Radnički 3 : KK Beokoš 48 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
65637KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Dynamic BG 240 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
65638KK Žarkovo 2 : KK Lazarevac76 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
65639KK Žitko Basket 2 : KK All Star99 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 10:00
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)

10. kolo25.01.2020
65640BKK Radnički 3 : KK Umka Džez43 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 16:10
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
65641KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Beokoš 76 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2020 Vreme: 17:45
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
65642KK Žarkovo 2 : KK Dynamic BG 260 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
65643KK Žitko Basket 2 : KK Lazarevac55 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
65644KK Cerak 3 : KK All Star30 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)

11. kolo22.02.2020
65645KK Lazarevac : KK All Star59 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 18:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
65646KK Dynamic BG 2 : KK Žitko Basket 283 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 20:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
65647KK Beokoš : KK Žarkovo 236 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
65648KK Umka Džez : KK Novi Beograd 7 - 276 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)
65649BKK Radnički 3 : KK Cerak 376 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)

12. kolo29.02.2020
65650KK All Star : KK Dynamic BG 255 : 121
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 20:10
Lokacija: Ćirilo i Metodije (Učiteljska 58)
65651KK Novi Beograd 7 - 2 : BKK Radnički 367 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2)
65652KK Žarkovo 2 : KK Umka Džez79 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
65653KK Žitko Basket 2 : KK Beokoš 99 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 09:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
65654KK Cerak 3 : KK Lazarevac48 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 18:10
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)

13. kolo07.03.2020
65655KK Dynamic BG 2 : KK Lazarevac93 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 15:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
65656KK Beokoš : KK All Star59 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
65657KK Umka Džez : KK Žitko Basket 261 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 17:15
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
65658BKK Radnički 3 : KK Žarkovo 246 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 17:30
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
65659KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Cerak 367 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 13:45
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)

14. kolo14.03.2020
65660KK All Star : KK Umka Džez
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
65661KK Lazarevac : KK Beokoš
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
65662KK Žarkovo 2 : KK Novi Beograd 7 - 289 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
65663KK Žitko Basket 2 : BKK Radnički 383 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 09:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
65664KK Cerak 3 : KK Dynamic BG 242 : 110
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)

15. kolo21.03.2020
65665KK Beokoš : KK Dynamic BG 2
65666KK Umka Džez : KK Lazarevac
65667BKK Radnički 3 : KK All Star
65668KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Žitko Basket 2
65669KK Žarkovo 2 : KK Cerak 3

16. kolo28.03.2020
65670KK All Star : KK Novi Beograd 7 - 2
65671KK Lazarevac : BKK Radnički 3
65672KK Dynamic BG 2 : KK Umka Džez
65673KK Žitko Basket 2 : KK Žarkovo 2
65674KK Cerak 3 : KK Beokoš

17. kolo04.04.2020
65675KK Umka Džez : KK Beokoš
65676BKK Radnički 3 : KK Dynamic BG 2
65677KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Lazarevac
65678KK Žarkovo 2 : KK All Star
65679KK Žitko Basket 2 : KK Cerak 3

18. kolo25.04.2020
65680KK All Star : KK Žitko Basket 2
65681KK Lazarevac : KK Žarkovo 2
65682KK Dynamic BG 2 : KK Novi Beograd 7 - 2
65683KK Beokoš : BKK Radnički 3
65684KK Cerak 3 : KK Umka Džez


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.